- MPN: TCCT35150-100G
- Weight: 0.07kg
- Dimensions: 230.00mm x 110.00mm x 20.00mm
- SKU: TCCT35150-100G
- UPC: 6009515902308
Nylon Cable Ties - 3.5mm x 150mm Green
- Operating temperature range: -40°C to +85°C.
- Flame rating: UL94V-2.
Specifications
| Width x Length | 3.5mm x 150mm |