  • MPN: TCCS15014-3
  • Weight: 0.11kg
  • Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
  • SKU: TCCS15014-3
  • UPC: 6009515827106
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Soft
Colour: Black
Diameter: Ø150mm