- MPN: TCCS15014-1
- Weight: 0.12kg
- Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
- SKU: TCCS15014-1
- UPC: 6009515818463
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Firm
Colour: White
Diameter: Ø150mm