- MPN: TCBP115-1
- Weight: 0.10kg
- Dimensions: 157.00mm x 115.00mm x 20.00mm
- SKU: TCBP115-1
- UPC: 6009515811242
Backing pad for angle grinder
Backing pad to be used with an angle grinder with M14 thread.
DIA: 115mm