- MPN: TC872100
- Weight: 0.16kg
- Dimensions: 253.00mm x 78.00mm x 21.00mm
- SKU: TC872100
- UPC: 6009515810634
Buffing pad
Buffing pad density: Medium
Diameter: Ø150mm
Bore: Ø12.5mm