  • MPN: GAV23C10MMP
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 46.00mm x 72.00mm x 72.00mm
  • SKU: GAV23C10MMP
  • UPC: 6009600407107
GAV pneumatic fittings from ItalyARO Type Quick Coupler Insert - 10 mm ID hose
GAV23C10MMP
[Packaged for display]
German male Male coupler
  • for 10 mm ID hose
  • Barbed for good grip
Made in Italy
for 10 mm ID hose