  • MPN: GAV162A-25-26
  • Weight: 0.13kg
  • Dimensions: 94.00mm x 94.00mm x 151.00mm
  • SKU: GAV162A-25-26
  • UPC: 6009600407237
SPARE CUP FOR 162A