  • MPN: TCGS11300-02
  • Weight: 1.06kg
  • Dimensions: 106.00mm x 348.00mm x 348.00mm
  • SKU: TCGS11300-02
  • UPC: 6009515862718
TorkCraft - Hot Melt General Purpose Glue Sticks
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 11 x 300mm