  • MPN: TCGS11300-01
  • Weight: 0.34kg
  • Dimensions: 92.00mm x 328.00mm x 328.00mm
  • SKU: TCGS11300-01
  • UPC: 6009515862732
TorkCraft - Hot Melt General Purpose Glue Sticks
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 11 x 300mm