  • MPN: TCGS11200-02
  • Weight: 1.08kg
  • Dimensions: 172.00mm x 256.00mm x 256.00mm
  • SKU: TCGS11200-02
  • UPC: 6009515862725
TorkCraft - Hot Melt General Purpose Glue Sticks
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 11 x 200mm