  • MPN: TCGS11200-01
  • Weight: 0.24kg
  • Dimensions: 90.00mm x 240.00mm x 240.00mm
  • SKU: TCGS11200-01
  • UPC: 6009515862749
TorkCraft - Hot Melt General Purpose Glue Sticks
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 11 x 200mm