  • MPN: TCGS07300-02
  • Weight: 1.08kg
  • Dimensions: 156.00mm x 326.00mm x 326.00mm
  • SKU: TCGS07300-02
  • UPC: 6009515862756
TorkCraft - Hot Melt General Purpose Glue Sticks
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 7 x 300mm