  • MPN: TCGS07300-01
  • Weight: 0.16kg
  • Dimensions: 66.00mm x 328.00mm x 328.00mm
  • SKU: TCGS07300-01
  • UPC: 6009515862770
TorkCraft - Hot Melt General Purpose Glue Sticks
Scotched Eye Auger bit
Sizes: 7 x 300mm