- MPN: TCGR200-4
- Weight: 1.47kg
- Dimensions: 205.00mm x 205.00mm x 30.00mm
- SKU: TCGR200-4
- UPC: 6009515830267
For use with bench grinders to grind steel
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm