- MPN: TCGR200-2
- Weight: 1.71kg
- Dimensions: 205.00mm x 205.00mm x 30.00mm
- SKU: TCGR200-2
- UPC: 6009515816193
For use with bench grinders to grind all types of steel.
DIAMETER: ø200mm
WIDTH: 25mm
BORE: Ø32mm