  • MPN: TCDP10050
  • Weight: 0.04kg
  • Dimensions: 156.00mm x 121.00mm x 4.00mm
  • SKU: TCDP10050
  • UPC: 6009515824334
TorkCraft - Wet Diamond Polishing Pad
Grit: #50
Application:
The Tork Craft wet diamond polish pads 100mm is for marble and granite, choose from 50-3000 Grit. Optimized for polishing marble, granite and stone. Recommended to use polishing machine, Tork Craft option POL 06