  • MPN: TCDP10007
  • Weight: 0.28kg
  • Dimensions: 310.00mm x 250.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCDP10007
  • UPC: 6009515818975
TorkCraft - Wet Diamond Polishing Pad
Grit: #50 - 3000 (7 Piece)
Application:
The Tork Craft wet diamond polish pads 100mm is for marble and granite, choose from 50-3000 Grit. Optimized for polishing marble, granite and stone. Recommended to use polishing machine, Tork Craft option POL 06