  • MPN: TCDB70300
  • Weight: 1.26kg
  • Dimensions: 300.00mm x 306.00mm x 6.00mm
  • SKU: TCDB70300
  • UPC: 6009675088140
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm