  • MPN: TCDB70230
  • Weight: 0.62kg
  • Dimensions: 254.00mm x 270.00mm x 270.00mm
  • SKU: TCDB70230
  • UPC: 6009675088133
Diamond blade for metal cutting
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø230mm
BORE: Ø22.23mm