  • MPN: TCDB70230-1
  • Weight: 0.62kg
  • Dimensions: 252.00mm x 270.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB70230-1
  • UPC: 6009515858773
Professional Series Diamond blade 230mm