  • MPN: TCDB430125
  • Weight: 0.14kg
  • Dimensions: 136.00mm x 144.00mm x 144.00mm
  • SKU: TCDB430125
  • UPC: 6009515802851
Diamond blade
TYPE:
Laser welded and turbo segmented.
DIAMETER: ø125mm
BORE: Ø22.23mm