- MPN: TCDB20350-5
- Weight: 1.99kg
- Dimensions: 370.00mm x 320.00mm x 7.00mm
- SKU: TCDB20350-5
- UPC: 6009515819736
TYPE:
Hot pressed, long life and segmented.
DIAMETER: ø350mm
BORE: Ø25.4mm