  • MPN: TCDB20300-14
  • Weight: 1.38kg
  • Dimensions: 375.00mm x 315.00mm x 7.00mm
  • SKU: TCDB20300-14
  • UPC: 6009515820169
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and segmented
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm