  • MPN: TCDB20230-4
  • Weight: 0.63kg
  • Dimensions: 280.00mm x 265.00mm x 3.00mm
  • SKU: TCDB20230-4
  • UPC: 6009515812591
Diamond blade
TYPE:
Segmented
DIAMETER: ø230mm