  • MPN: TCDB1420115
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 126.00mm x 140.00mm x 140.00mm
  • SKU: TCDB1420115
  • UPC: 6009675084111
Diamond blade
TYPE:
Laser weld and industrial segmented.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm