  • MPN: TCDB1220115
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 168.00mm x 2.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB1220115
  • UPC: 6009675084081
Diamond blade
TYPE:
Hot press and segmented.
DIAMETER: ø115mm
BORE: Ø22.23mm