  • MPN: TCDB1110230
  • Weight: 0.64kg
  • Dimensions: 252.00mm x 266.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB1110230
  • UPC: 6009675084029
Continious Rim Diamond blade 230mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. Standard 22.23mm bore size to fit all makes of angle grinders.