  • MPN: TCDB1110230-2
  • Weight: 0.63kg
  • Dimensions: 280.00mm x 260.00mm x 3.00mm
  • SKU: TCDB1110230-2
  • UPC: 6009675084036
Continious Rim Diamond blade 230mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. 25.4mm bore size.