  • MPN: TCDB1110200
  • Weight: 0.44kg
  • Dimensions: 226.00mm x 252.00mm x 2.00mm
  • SKU: TCDB1110200
  • UPC: 6009515805470
Continious Rim Diamond blade 200mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. Standard 22.23mm bore size to fit all makes of angle grinders.