  • MPN: TCDB1110180
  • Weight: 0.36kg
  • Dimensions: 202.00mm x 4.00mm x 4.00mm
  • SKU: TCDB1110180
  • UPC: 6009675084012
Continuous Rim Diamond blade 180mm
PROFESSIONAL
For cutting ceramic tiles and natural stone slabs
Professional Series Diamond Blade with Continuous Rim (non-segmented) for cutting ceramic tiles and natural stone slabs. 25.4mm bore size to specific machines