- MPN: TCDB10300
- Weight: 1.40kg
- Dimensions: 375.00mm x 315.00mm x 7.00mm
- SKU: TCDB10300
- UPC: 6009675081264
TYPE:
Hot press and segmented.
DIAMETER: ø300mm
BORE: Ø25.4mm