  • MPN: TCCS15014-4
  • Weight: 0.06kg
  • Dimensions: 162.00mm x 210.00mm x 210.00mm
  • SKU: TCCS15014-4
  • UPC: 6009515828387
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Firm
Colour: White
Diameter: Ø150mm