- MPN: TCCS15014-3
- Weight: 0.11kg
- Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
- SKU: TCCS15014-3
- UPC: 6009515827106
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Soft
Colour: Black
Diameter: Ø150mm