  • MPN: TCCS15014-1
  • Weight: 0.12kg
  • Dimensions: 155.00mm x 155.00mm x 80.00mm
  • SKU: TCCS15014-1
  • UPC: 6009515818463
Compounding sponge
Pattern: Standard
Density: Firm
Colour: White
Diameter: Ø150mm