  • MPN: TCCH40040
  • Weight: 0.77kg
  • Dimensions: 480.00mm x 45.00mm x 40.00mm
  • SKU: TCCH40040
  • UPC: 6009515814038
Flat Chisel
Diameter: 18mm
Length: 400mm
Blade Length: 40mm
Materials 40CR Alloy steel
Diameter 18mm
Length 400mm
Blade Length 40mm