  • MPN: TCCH40040-2
  • Weight: 0.48kg
  • Dimensions: 490.00mm x 41.00mm x 15.00mm
  • SKU: TCCH40040-2
  • UPC: 6009515820398
Chisel - SDS Plus
SDS Plus: Flat Chisel - 400 mm x 40 mm
  • Break concrete, flooring and brickwork
  • High carbon steel construction