- MPN: TCCH28000
- Weight: 0.47kg
- Dimensions: 372.00mm x 41.00mm x 20.00mm
- SKU: TCCH28000
- UPC: 6009515813987
Pointed Chisel
Diameter: 18mm Length: 280mm
| Materials | 40CR Alloy steel |
| Diameter | 18mm |
| Length | 280mm |