  • MPN: TCC11500
  • Weight: 3.34kg
  • Dimensions: 1,670.00mm x 97.00mm x 45.00mm
  • SKU: TCC11500
  • UPC: 6009515809416
Standard sash clamp
Total length: 1500mm