  • MPN: TCC11200
  • Weight: 2.97kg
  • Dimensions: 1,370.00mm x 97.00mm x 45.00mm
  • SKU: TCC11200
  • UPC: 6009515809409
Standard sash clamp
Total length: 1200mm