  • MPN: TCBP150C
  • Weight: 0.28kg
  • Dimensions: 235.00mm x 200.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCBP150C
  • UPC: 6009515800741
Backing pad
Rubber backing pad to be used with a drill
DIA: 150mm (6')
HOLES: No
ARBOR: Ø6mm