- MPN: TCBP115-3
- Weight: 0.11kg
- Dimensions: 160.00mm x 115.00mm x 20.00mm
- SKU: TCBP115-3
- UPC: 6009515825256
Backing pad for angle grinder
Backing pad to be used with an angle grinder with M14 thread.
DIA: 115mm