  • MPN: TCBP115-1
  • Weight: 0.10kg
  • Dimensions: 157.00mm x 115.00mm x 20.00mm
  • SKU: TCBP115-1
  • UPC: 6009515811242
Backing pad for angle grinder
Backing pad to be used with an angle grinder with M14 thread.
DIA: 115mm