- MPN: TCAK10020
- Weight: 0.01kg
- Dimensions: 148.00mm x 50.00mm x 1.00mm
- SKU: TCAK10020
- UPC: 6009515810061
Allen Key (Hex Key) 2.0 mm
Specifications
| Size | 2.0 mm |