  • MPN: TC872100
  • Weight: 0.16kg
  • Dimensions: 253.00mm x 78.00mm x 21.00mm
  • SKU: TC872100
  • UPC: 6009515810634
Buffing pad
Buffing pad density: Medium
Diameter: Ø150mm
Bore: Ø12.5mm