  • MPN: TC602350
  • Weight: 1.15kg
  • Dimensions: 315.00mm x 75.00mm x 32.00mm
  • SKU: TC602350
  • UPC: 6009515854720
Heavy Duty Pipe Wrench - 350mm
  • Maximum jaw opening: 55mm (300/350), 60mm(450), 85mm(600)