- MPN: T PH02150C
- Weight: 0.04kg
- Dimensions: 30.00mm x 138.00mm x 138.00mm
- SKU: T PH02150C
- UPC: 6009515803483
Phillips
Tip #: 2
Hex shank: 6.35mm (1/4')
Length: 150mm
Packaging: Carded 1
Application:
The shank is compatible with the Snap-it! quick change connectors:
- TZ AC33A - Snap-it! Quick change connector
- TZ AC33B - Snap-it! Quick change connector
Carded sizes available:
25mm (Carded 2)
#1 - 25mm -