  • MPN: NT2636-25
  • Weight: 0.03kg
  • Dimensions: 205.00mm x 75.00mm x 15.00mm
  • SKU: NT2636-25
  • UPC: 6009675089673
T-Handle Allen key
Tip size: 2.5mm
Length: 100mm